Ebola

O hostingu od Eboly jsem se dozvěděl od svého známého webového grafika při běžném rozhovoru ohledně projektů na internetu. Doporučil jsem ho svému příteli, který tehdy potřeboval nějaké rychlé a ne příliš nákladné řešení.

Při zřizování hostingu bylo velkým kladem přehledné nastavení základních parametrů a bez potíží prošly i další potřebné kroky ke kompletnímu rozjetí samotných stránek. Po čase jsem si na ebole pořídil hosting i já a bez kolizí ho používám již více než 10 let. Většinu informací si každý dohledá v přiložené dokumentaci, ovšem jakožto klient máte k dispozici využití hotline. Já osobně mám s dotazováním na hotlinu dobrou zkušenost jak s rychlostí, tak s výsledkem. Ještě si dovoluji zmínit možnost využití předpřipravených instalací různých systémů vytvořených v php – mě osobně vyčnívá dobře udržovaný systém správy webových stránek WordPress.

Co nejvíce oslovilo svého času mě, si dovoluji shrnout v níže uvedeném přehledu – dnes již přece jen maličko historickém. Základ je stále stejný, některé věci a technologie se samozřejmě posouvají, takže nejpřesnější aktuální informaci najdete přímo na stránkách ebola.cz 😉

– pohodlná a přehledná administrace
– velice dobrá a rychlá podpora provozovatele
– rychlé automatické nastavení mnoha parametrů
– libovolné nastavení hesel i u databáze
– příznivá cena

a jako bonus

– nadstandardní systém zálohování
– možnost přepínání verze PHP
– spouštění serverových scriptů
– platba kartou on-line

Hosting na ebole i se zakoupením a nastavením domény lze zprovoznit během několika dnů

Napsat komentář